cos mi się wydaje panie taboko and matołki co. , że sternika ubrano a dzisiaś być może przyodziewają go w betonowe buciki bedzie walczył o 17 jak zawsze , ale czy jak wygra to jutro nie popłynie ? teraz bedzie modna inna spółka jaka hm ? odrób lekcje samodzielnie.