Merytorycznie tez co potrafie, ale tutaj nie musze.
A jesli taka agresja reagujesz na moze i sarkastycznym tonem, ale jednak powazna sugestie, ze powinienes zadbac o zdrowie psychiczne, to serio warto to rozwazyc.
Forum bankiera to przeciez brednie, taki troche 4chan tylko dla ludzi, ktorym sie uroilo ze maja wplyw na gielde. Nie powinienes dawac temu wjechac sobie na nerwy.
A dokuczanie w szkole bylo dawno. Juz jest ok, mozesz zostawic to za soba.