Dnia 2021-04-23 o godz. 13:24 ~Test napisał(a):
> Merytorycznie tez co potrafie, ale tutaj nie musze.
> > A jesli taka agresja reagujesz na moze i sarkastycznym tonem, ale jednak powazna sugestie, ze powinienes zadbac o zdrowie psychiczne, to serio warto to rozwazyc.
> > Forum bankiera to przeciez brednie, taki troche 4chan tylko dla ludzi, ktorym sie uroilo ze maja wplyw na gielde. Nie powinienes dawac temu wjechac sobie na nerwy.
> >
> > A dokuczanie w szkole bylo dawno. Juz jest ok, mozesz zostawic to za soba.
merytoryka wymaga wiedzy której 98 % tu nie ma , ty także wiec zostają ci wiejskie zaczepki rodem z zabawy w remizie strażackiej , ale jak ci to dodaje odwagi to czemu mnie , mnie to wcale nie denerwuje , tylko zbiera na politowanie .