Dnia 2021-04-23 o godz. 09:03 ~pg napisał(a):
> od urodzenia odkąd mam świadomość taką mam juz przypadłość, że intelligiętni inaczej , jak juz zostaną przeze mnie ustaleni zostają punktowani. Jest jednak światełko w tunelu , pierwsza ich bessa i zostają z niczym, nie mają z czym wrócić na rynek , nie chronią kapitału i czy siedzą za kólkiem i zaliczą dzwona , czy na giełdzie teoria darwina zawsze zadziała
A, czyli w szkole dokuczali. Nie ma sie co wstydzic tylko trzeba isc na terapie, naprawde pomaga - mamy XXI wiek.