Dnia 2021-04-23 o godz. 16:25 ~pg napisał(a):
> he he ty pajacu niech ci ulży , wróć tylko do swojego starego nika , no chyba że się wstydzisz , to co innego
Kula w plot, od poczatku bytowania na bankierze pisze jako "Test" - czasem z komorki wiec inne ip, ale nie mam powodu zmieniac nicka jak ty bo nie mam sie czego wstydzic :D