Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,18 zł , zmiana od tamtej pory: 35,08%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
w listopadzie oddali Gdansk, ciekawe jak to wplynie na wynik za 4Q bo w zeszym roku wtedy było tylko niecałe 600 koła

Warszawa, 10.11.2020 (ISBnews) - PERN, w ramach trwającej rozbudowy Terminalu Naftowego w Gdańsku (TNG), oddał do użytku 4 zbiorniki o łącznej pojemności 345 tys. m3, podała spółka. Wcześniej zakończyła się budowa dwóch zbiorników na ropę naftową o pojemności po 100 tys. m3 każdy w Bazie Gdańsk.

....Wykonawcą projektu jest konsorcjum: Naftoremont-Naftobudowa jako lider i firma Agat. Funkcję inżyniera budowy pełnił Bilfinger Tebodin Poland. Głównym wykonawcą zbiorników w Bazie Gdańsk było konsorcjum firm: Mostostal Płock (lider) i Mostostal Warszawa.

https://www.money.pl/gielda/pern-oddal-do-uzytku-zbiorniki-na-rope-o-pojemnosci-345-tys-m3-w-gdansku-6574078296630913a.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC -3,13% 12,40 2021-06-11 16:20:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.