Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,78 zł , zmiana od tamtej pory: 30,37%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
Wiadomo, że przesadne nakręcanie się nie jest metodą, ale patrząc zupełnie obiektywnie a nawet chłodnym okiem trudno nie dostrzec, że Mostostal Płock trafił na jakieś eldorado inwestycyjne spółek paliwowych. Wygląda, że będzie to trzy, cztery lata realizacji lukratywnych kontraktów.W ogóle to jakiś europejski trend, plan wspomożenia gospodarki inwestycjami i budowania przemysłu by uniezależnić się od chińskich fabryk. Na tle innych branż budowlanka jest pewniakiem inwestycyjnym. Ile jeszcze z tego tortu wykroi MSP ? Niemało, ponieważ posiadają wiedzę i kompetencje. Czy to będzie jako główne wykonawstwo czy jako podwykonawca to taki szczegół techniczny. I tak zarobią. Myślę, że ci co mają akcje nie powinni się martwić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 2,00% 12,75 2021-06-16 12:40:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.