Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,82 zł , zmiana od tamtej pory: 41,16%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
dziś pern podał wyniki to i duzo piszą:)

 Wiceprezes PERN Tadeusz Zwierzyński powiedział, że w drugim etapie powstaną zbiorniki paliwowe o pojemności 222 tys. m sześc. W tym roku powstanie jeszcze zbiornik 10 tys. m sześc. w Boronowie.Dwa kolejne zbiorniki po 10 tys. m sześc. w Emilianowie i zbiornik 32 tys. m sześc. w Małaszewiczach zostaną wybudowane do końca pierwszego kwartału 2021 roku, po dwa zbiorniki 32 tys. m sześc. w Rejowcu i Dębogórzu do końca pierwszego półrocza 2021 roku.

Boronów i Rejowiec to MSP

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 1,22% 12,45 2021-06-18 15:24:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.