Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: 38,33%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
już wyniki półroczne powinny pokazać moc spółki. Żadnych większych opóźnień okołocovidowych nie było, bo spółka jak widać po braku komunikatów nie ubiegała się o dotacje/subwencje. Moim zdaniem już wynik półroczny będzie nieco lepszy od zeszłorocznego, a sumarycznie zbliżymy się do 6 mln zł zysku, czyli 3 zł na akcję, co da przy aktualnej wycenie C/Z 3.
W przyszłym roku spodziewam się dywidendy co najmniej 1,5 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 1,22% 12,45 2021-06-18 15:24:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.