Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,82 zł , zmiana od tamtej pory: 43,99%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
 Obecnie trwa zbieranie ofert na zaprojektowanie zbiorników w ramach trzeciego etapu, który maksymalnie może zwiększyć pojemność magazynową Spółki o 480 tys. m³. Stopień jego realizacji będzie zależny od wzrostu konsumpcji paliw w kraju i zapotrzebowania na magazynowanie oraz obrót paliwami. Oprócz rozbudowy baz paliw wykonujemy również przedłużenie istniejącego rurociągu produktowego o odcinek Boronów – Trzebinia.

koluszki od polimeksu dzis oddali, III etap zbieraja oferty ciągle

ale o MSP też wspomnieli nie wymienijac.....w kontekscie Gdanska gdzie robią z MSW

Niebawem zakończymy realizację inwestycji dwóch potężnych zbiorników na ropę w Bazie Gdańsk – 100 tys. m³ każdy

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 3,25% 12,70 2021-06-18 10:43:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.