Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,66 zł , zmiana od tamtej pory: 25,78%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
w Gdansku miesiąc opoznienia przez wirusa ale budowe zakonczono w czerwcu ( to chyba te zbiorniki co budował MSWMSP)

W bazie w Gdańsku odczuliśmy bezpośrednio wpływ pandemii na realizację inwestycji. Jedna z osób z firm podwykonawczych została zarażona koronawirusem i ze względu na konieczność kwarantanny wszystkich, z którymi ten pracownik miał styczność, musieliśmy na dwa tygodnie wstrzymać prace budowlane" - powiedział Wasilewski w rozmowie z ISBnews.
W rezultacie oddanie dwóch zbiorników na ropę po 100 tys. m3 każdy nie nastąpiło, jak pierwotnie zakładano, z końcem maja br., a dopiero z końcem czerwca.
Szef PERN zapewnił jednocześnie, że na wszystkich pozostałych realizowanych obecnie w Grupie PERN budowach praca odbywa się bez zakłóceń i opóźnień.
Dotyczy to trzech zbiorników po 100 tys. m3 i jednego 45 tys. m3 na ropę w Terminalu Naftowym Gdańsk, gdzie termin oddania zbiorników do użytku przypada na październik 2020 roku, a także bazy paliw w Boronowie, gdzie zbiornik 10 tys. m3 ma zostać wybudowany do końca tego roku.

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 1,25% 12,15 2021-06-24 14:27:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.