Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: 35,05%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
W ogłoszeniu przetargu przez PERN doczytałem ważną informację, że oferty mogą być składane na część przetargu, czyli nawet na 1 z czterech zadań. Wydaje się, że konsorcjum z MSP w 2 lokalizacjach ma większe szanse na wygrane, bo już tam realizuje zamówienia, więc sam koszt alokacji sprzętu i pracowników odpada.
Świetna wiadomość, bo gdyby przetarg był tylko na realizację całego zamówienia na budowę 15 zbiorników, to byłaby gra o wszystko albo nic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 5,65% 13,10 2021-06-14 16:08:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.