Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,46 zł , zmiana od tamtej pory: 28,44%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
Czyli wartość przetargu na te dwie lokalizację można szacować na około 270-280 mln, skoro wcześniejszy był na 132. Z udziałem MSP podobnym do tamtej umowy (47%) byłoby podwojenie przychodów w tym roku. Czyli mogłoby być jakieś 250 mln przychodu a przy ich marży by było z tego 12 zysku. Wow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 1,25% 12,15 2021-06-24 14:27:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.