Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,72 zł , zmiana od tamtej pory: 26,54%

Re: Kolejne przetargi od PERNU

Zgłoś do moderatora
czas realizacji zawarty w postępowaniu przetargowym to 36 miesięcy. Pewnie rozpoczęcie realizacji nastąpiło by późną jesienią, więc przez lata 2021-2023 mieliby z samej tej umowy po około 90 mln przychodów. A przecież mają jeszcze inne kontrakty w portfelu zamówień.
Powtarzam, że moim zdaniem w latach 2019-2021 zarobią tyle ile wynosi obecna wycena. Za 2020 wypłacą już dywidendę na poziomie 50% zysku, czyli 1,5, a za 2021 już ponad 2 zł.
Zobaczymy za 2 lata czy miałem rację.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC -3,53% 12,30 2021-06-17 15:20:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.