Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -0,40%

Re: Jest nowa "wątpliwość" dla posiadaczy akcji :D

Zgłoś do moderatora
Musisz wiedzieć, że od czci i wiary user PPP lub jego klony odsądzał wielu. Nieprzejednany wojownik sam nie wniósł na tym forum w zasadzie nic. Stek bzdur, pomówień czy nawet obelg które pojawiały się z jego podpisem miał się nijak do tego co próbowało tłumaczyć mu kilku innych forumowiczów usiłując do pewnego momentu logicznie zrozumieć i poukładać w trzymający się kupy przekaz. Niestety nikomu ani nie udało się go powstrzymać od ciągłego i uporczywego wypisywania bzdur ani też do skłonienia go do uporządkowania w logiczną całość tego co wypisywał i wypisuje. Straszył, groził a w dodatku dyskutował sam ze sobą. Kilku userów wykryło i dostatecznie udowodniło, że posługiwał się kilkoma nickami dyskutując przy tej okazji ze sobą.
Jest śmieszny i zarazem żałosny a do tego wyjątkowo sparty w swej absurdalnej logice którą od lat tu publikuje. Nie zamierzam mu w tym przeszkadzać ale jak widzę jak ponownie wszczyna swą kolejną awanturę z gościem który przez lata powtarzał mu o analfabetyzmie ekonomicznym trudno jest przejść obojętnie. Nie zamierzam go prostować bo to syzyfowa praca niewarta żadnego bencwała. Zdecydowana większość synonimów tego słowa jak najbardziej pasuje do jego opisu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 0,00% 25,20 2021-06-21 16:49:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.