Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Jest nowa "wątpliwość" dla posiadaczy akcji :D

Zgłoś do moderatora
To prawda idiotów się nie da niczym przekonać. Nic nie zmieni też ich postrzegania rzeczywistości. Zwalczać w każdym bądź razie nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam. Możesz się nie krepować i dalej "rozwijać" swe skrzydła wielonicowości i analitycznej przenikliwości tak kruchej i różnorakiej materii wpływającej na notowania np. NWG. Jedni mają "watpliwości" inni starają się realnie do nich podchodzić a nie budować co rusz sterty bzdurnych teorii spiskowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 0,00% 25,40 2021-06-17 15:14:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.