Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,79%

Re: Jest nowa "wątpliwość" dla posiadaczy akcji :D

Zgłoś do moderatora
pyskówki w internecie to nie moja domena, ale zastanawiające jest jak wiele zamieszna user  PPP wprowadza w stosunku do merytoryczności wpisow.  jestem zawiedziony.  opowiadanie, ze tu każdy z nas może zmienić notowania i wymalować wykres jest poniżej pewnego poziomu.

skoro tak jest, to dlaczego jeszcze nie wymalowales tego wykresu. tak żeby tobie odpowiadal ?
podobnie jak zdziwienie, ze ktoś może chcieć sprzedawac nawet jak cena nie doszła do jakiejs tram umownej wartości, która na rynku zaqwsze jest subiektywna. to prawie jakbym czytal  o sobie bo ja tez sprzedaje zawsze przed górka i nigfy nie kupuje w samym dole. nie dlatego, ze jestem takim geniuszem, ale dlatego bo się tak nie da.  co dopiero jak ktoś ma tego papieru mnóstwo i boi się ze nie wyjdzie? powodów mnóstwo, albo więcej niż mnóstwo.  każdy może mieć swoje teorie, ale jakas podbudowa by się przydala.  tu jej nie ma. nie ma wcale co poczytac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -0,39% 25,50 2021-06-25 10:13:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.