Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,39%

Re: Jest nowa "wątpliwość" dla posiadaczy akcji :D

Zgłoś do moderatora
@Ja, to po co się mną zajmujesz? Z pełnej miłości do Ciebie rekomenduję, abyś dał sobie spokój. Po co masz się frustrować. Mnie nie zwalczysz :) Jestem zatwardziałym "analfabetą ekonomicznym" moby_dick tak mnie nazwał, a on się zna.

A dzisiaj znowu podano nową "wątpliwość" dla posiadaczy akcji. Podpisano umowę na te robiące różnicę na rynku hybrydy.
To było chyba tak "straszne" zdarzenie, aż rynek się zawahał, czy może to wypada docenić? No i kapiszon trwał z 30 minut, po czym i twardo wrócono na ziemię :D

Akumulacja trwa...

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -1,16% 25,50 2021-06-11 16:19:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.