Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Jest nowa "wątpliwość" dla posiadaczy akcji :D

Zgłoś do moderatora
Od dłuższego czasu przyglądam się twoim wpisom PPP. Gościu. Masz wyraźnie odcięty dopływ tlenu do płuc a tym samym nie funkcjonujesz poprawnie. Sam ze sobą rozmawiasz, sam sobie lajkujesz posty a do tego od lat bredzisz i zaśmiecasz forum m.in. tu na NWG. Teraz szydzisz z jakiegoś @moby_dicka a tak naprawdę to on dawno temu okazał się dla ciebie wyjątkowo łaskawy i wyrozumiały nazywając delikatnie to co przez lata wyprawiasz na tym forum analfabetyzmem ekonomicznym. To on miał i ma 100% racji. To że przez kilka lat twe absurdy nie znajdywały pokrycia w faktach wcale cię nie przerażało i jak widzę teraz znajduje upust dla twych chorych poglądów, wielonickowości okraszonej prostackim analfabetyzmem, brakiem szacunku dla rozsądniejszych, dla liczb a także dla logiki. Wyzywałeś tu wielu i na wielu wieszałeś psy tylko dlatego, że twe poglądy nie znajdowały potwierdzenia w faktach a tzw. analizy można było o kant doopy rozbić. Chłopie odpocznij i zastanów się nad tym co od lat tu naprodukowałeś.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 0,00% 25,40 2021-06-17 15:14:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.