Forum giełdowe spółki NEWAG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Hybrydy Newag w testach PKP ~Verso 5 2026-06-23 16:53
Dywidenda za 2025 pytanie ~Verso 2 2026-06-22 22:51
Czy bankrutują ~Nieposzlo 1 2026-06-22 16:10
Newag tworzy Polską Dolinę Kwantową ~Kwanty 2 2026-06-22 09:09
Kupiłem asbis po 70zl kosztuje prawie 100zl w nosie mam dywidendę 3 zl ~Nastek 3 2026-06-20 20:00
Dywidenda ~Luk 8 2026-06-19 17:53
Samotny okręt zapomniany przez ludzi i boga ~Nieposzlo 19 2026-06-19 12:34
Tuwim Lokomotywa ~Verso 8 2026-06-19 10:35
Czyszczenie stop loss? ~namor 15 2026-06-15 16:46
Przetarg znowu przełożony ~Michał 5 2026-06-11 22:57
Siemens. Z diabłem się nie paktuje. ~Drobnica 10 2026-06-10 21:27
Udało się michal55 3 2026-06-10 18:14
Piękny widoczek czekam na wiecej ~Bystry 7 2026-06-10 18:12
Słabe ręce oddały miał być wodospad ~Verso 1 2026-06-10 17:44
prędkość zespołów trakcyjnych 320 km/h? ~edasz 1 2026-06-10 14:35
Obstawiamy jakie jutro spadki. ~La 13 2026-06-10 10:22
Newag listkiem figowym? ~Rrr 3 2026-06-10 09:48
Czyby 90zl spadlo ~Nastek 8 2026-06-10 08:14
Hundai Rotem ~Verso 2 2026-06-10 07:08
Gdzie są wróżbici od 150-200 złoty no gdzie ~Zibi 2 2026-06-08 09:28
Dziś czy w piątek 9 z przodu a później 8 ~Zibi 7 2026-06-07 20:44
Na tygodniowym nadal jesteśmy w kanale wzrostowym ~Verso 2 2026-06-07 17:23
Nie ma mocy i checi ~Nieposzlo 3 2026-06-05 20:40
Ze też dajecie się tak nabrać... ~DADA 9 2026-06-05 13:53
No niestey, wodospad. michal55 6 2026-06-02 13:42
Wyniki są dobre i będą jeszcze lepsze w przyszłych kwartałach ~Maro 12 2026-06-02 07:30
Promocja ~Verso 4 2026-06-01 18:38
Może pociągi pancerne ~Dawno25 1 2026-06-01 17:44
Ale zrzut ~info 5 2026-06-01 14:31
Ludzie po co to sprzedajecie???? ~Maro 6 2026-06-01 13:39
[x]
NEWAG -0,75% 93,00 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.