Dnia 2013-03-11 o godz. 23:07 ~df napisał(a):
> poszukaj, bo widzę, że cierpisz na zanik pamięci
> krótkotrwałej. Przy tym bardzo się denerwujesz. No cóż,
> rozumiem cię. Nic przyjemnego zostać z ręką w nocniku. :-P
> Jak będziesz mądry, odrobisz na MTC.
Idz juz spac zalosny naganiaczu. MTC!? 192 zlote obrotu dzis hehehehe, tak tanio a nikt nawet tego bankruta powachac nie chce. Jaka reka w nocniku? Jutro zielen bedzie - wydrukuj to sobie i przypnij nad lozeczkiem.