Dnia 2013-03-11 o godz. 22:14 ~spekulant 1973 napisał(a):
> Popatrzmy na prezesa Klubę jako zwykłego inwestora , gracza
> , spekulanta posiada jakąś ilość akcji jest w spółce wie co
> się dzieje jaki kredyt dostanie i taki gracz , spekulant ,
> sprzedaje po takiej cenie . Kto mu zabroni posiadać akcje
> mi się wydaje że nie musi sprzedawać bo nie posiada
> większości udziałów i jest teraz postrzegany jako zwykły
> gracz taki jak my wszyscy i mimo takiej wiedzy sypie czy to
> nie jest dziwne
Sprzedaj jutro na otwarciu i bedziesz miec swiety spokoj. a nie jeczysz w kazdym poscie.
Skoro piszesz, ze nikt Klubie niczego nie moze zabronic to tego miliona po 60 groszy tez nie musial sprzedawac. Mogl poczekac na 3 zeta. Nie znamy umow - sa one objete tajemnica - i tylko analizujemy infa i fakty. Kurs sie uklepuje i nie dlatego ze jest jakies sypanie tylko wielu wciaz w kredyt nie wierzy , prawdziwe zakupy sie zaczna po ostatecznym infie. Teraz natomiast nagonka zostala uruchomiona i niektorzy juz sie grzeja w nadziei na tanie zakupy. Moga sie oszukac. A juz humorystyczne jest powolywanie sie na niejakiego bossa, co to nas niby ostrzegal swoimi infantylnymi postami w ilosciach hurtowych, bezinteresownie 24 h na okraglo. Powtarzam na tej spolce nie wiele mozna stracic a od choooooja zarobic. I tyle w temacie.