Wzrosty hamuje prezes bo ciągle sypie akcjami powyżej 0,40zł komunikaty tylko że on sprzedaje . Tak pomyśleć czy my byśmy na jego miejscu i wiedzą też sprzedawali jak maluje się taka przyszłość przed spółką , tutaj cos musi być nie tak. Dlaczego nie ma komunikatu o zwiększeniu posiadania akcji tylko są o zmniejszeniu