Wiem jedno jeżeli mam być tak dobrze to są chętni na akcje a tutaj nie widać tego po kursie i nie piszcie że czekamy na info już nie na jedno info czekaliście i nic dalej sypią akcjami , a komunikaty wychodzą pozytywne a góra sypie brak kupujących coraz wyżej czy to nie jest zastanawiające mam akcje i nie naganiam na sprzedaż bo sam liczę na więcej ale coraz więcej jest znaków ?????? jeżeli sie zastanowi po co gość sprzedaje po takiej cenie , przecież jakby nie sypał to kurs byłby gdzie indziej niż teraz z drugiej strony sypie w tedy jak wychodzą komunikaty w tedy są chętni na kupno