Jak głupcze (delikatnie określając( mogłem "lać z bossa" z tego powodu iz niby pisal o tym ze prezes czy zarzad beda pozbywac sie akcji jak proezes juz to zrobił i to miesiac temu do tego 5 razy wieksza ilosc (prawie milion) niz teraz nigdy rozmowy na ten temta nie bylo a juz na pewno bym tego nie podwazał (poniewaz to było juz faktem) wiec sie nie kompromituj szukający na siłe poklasku chłopcze...