Sprzedal przez tydzien 145 tys , wiec nie przesadzaj z zasypywaniem wzrostow. Zostalo mu 355 tys. Do tego pakietowka 955 tys dla.... zony i corki Kukolewskiego? Calkiem mozliwe i logiczne bo to razem jest 1,1 mln akcji a podzieliwszy na dwie osoby daje troche ponizej 5%, wiec nie trzeba zglaszac tego faktu. Poza tym spojrz na daty - to prawie dwa tygodnie temu. Facet sie zegna z prezesura i ma jakies postanowienie z wlascicielem. Moze zostanie w zarzadzie ale szefem juz bedzie ten , ktory to finansuje. Kredyt jest na wyciagniecie reki dlatego to co zostawil sprzeda juz znacznie drozej. Podobnie jak my.