Ja nie mam zamiaru sprzedawać ale też nie mam nałożonych różowych okularów jak większość tutaj piszących i tylko piszą czekamy na info a potem up up up , trochę też trzeba głową pomyśleć . Czyżby prezes ma za dużo kasy że tak tanio sprzedaje jak forumowicz czeka na 1zł a prezes sypie po 0,40 z kawałkiem i nie ma infa o zwiekszeniu przez drugą osobę a obroty były spore ostatnio