"a swistak siedzi i zawija w sreberka. :-)" To wszystko co masz do powiedzenia na temat tego jak podwazylem to że nigdy z niejakim bossem nie rozmawialem na temat sprzedazy akcji przez zarzad itd ? i kto tu nie ma odwagi przyznac sie do bledu ? chciales wcisnac w moje usta cos czego nie "powiedzialem" ja stwierdzajac fakty obalilem to w kilku zdaniach a Ty ni z gruszki ni z pietruszki piszesz o tym abym przyznal sie do bledu wtf? zdrowy to Ty nie jestes to juz wiemy... mądry też nie za bardzo zero rakcji na tresc w formie pisemnej ktora jest kierowana do Ciebie... piszesz tylko i wylacznie o wlasnych urojeniach nie zwazajac na to że nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscią musiałeś zostać dotkniety naprawde mocnymi i przykrymi doznaniami wynikajacymi z uzyskiwanymi wynikami(stratą) na gpw... to jedyne wytlumaczenie Twojego irracjonalnego zachowania