To samo pisałeś przy poprzednich reko Haitonga i jakos czas zweryfikował. Tak z ciekawości -czytałeś ich analizę, założenia Itp i sie z czymś nie zgadzasz czy „naganiacze” bo Ci sie cyferka nie zgadza?
Wszystko sprowadza sie do perspektywy czasowej - Ty mówisz o kilku dniach/tygodniach a niektorzy patrzą na pare miesiecy/rok w przód. Kupisz taniej, zrobisz kółeczka -pieknie, inni posiedzą sklepia swoje 30-40% rocznie (zakładając wzrost podobny do poprawy wynikow) i tez sa szczęśliwi.