Dnia 2021-01-20 o godz. 09:54 joanna0708 napisał(a):
> Piękne wyniki finansowe, regularna dywidenda, rosnące przychody, sprzyjające warunki rynkowe- Wymarzona Spółka dla każdego kto chce zarobic!
jaki był tu twój poprzedni nik he? , mimo zaklinania rzeczywistości papier nie ma ciągu 110 jakoś nie pęka i sternik tez nie wie czy na tym poziomie go nie ubiorą, a ja nawet nie to czy sprzeda drożej jak kupił . innymi słowy jak nazwiesz sie Ewa Kasia czy Zenek niewiele to zmieni więc daj se chłopie udający babą na luz . W końcu idzie chyba spodziewana zwała , po tzw efekcie stycznia , która pokaże wam niedowiarki co to znaczy być inwestorem długoterminowym .