pewnie tak bo to jest papier dla "inwestorów długoterminowych " szczególnie tych co założyli rachunek w marcu , tzn takich którzy w porą nie zdążyli sprzedać akcji . Być może będzie drożej ale zanim będzie jak już może być znacznie taniej i to drugie jest o wiele pewniejsze , wszystko jest kwestią ilości trzymanego papiera , wiary w cuda czy kierowanie się wycenami naganiaczy z Haitonga , w kwestii reko trzymam sie wyceny bosia na 114 a moja przed tym była 115 . jako podwójny szczyt co jak wiecie obecnie jest kwestia marzeń . bo być może właśnie kończymy efekt stycznia . Zalecam gotówke na zakupy jak przyjdzie pora , no chyba że na waciki mata to szkoda zachodu Tymczasem