jak się rynek posypie to może wypełnić się formacja rgr a wtedy módl sie aby 90 nie pękło, na razie cały świat jedzie na kroplówce a bezrobocie w stanach i tak rośnie jak ją odłączą będzie wielki bum , pomimo spodziewanej wielkiej inflacji ( ale jeszcze nie teraz) za niedługo może liczyć sie tylko gotówka