W dobie kryzysu raczej bym nie liczyl na podnoszenie stop procentowych wrecz odworotnie. Po drugie w dobie kryzysu pewne firmy dalej beda sie rozwijac a ich kurs bedzie dodatni. Stawiam na firmy ktore beda otrzymywac zlecenia na rozbudowe infrastruktury i firmy zwiazane z jej utrzymaniem i ewentualna informatyzacja. Na pewno w dobrej kondycji beda firmy tradycyjnie zwizane z szeroka pojeta zbrojenowka. Oczywiscie sumerycznie moze byc odnotowany spadek PKB jednak kryzys to czyszczenie z balonow. Stawiam na fundamenty firm ale rowniez na fundamety sektorowe.