Dnia 2021-01-20 o godz. 11:52 ~szata_z_siódmej_kla napisał(a):
> jak się rynek posypie to może wypełnić się formacja rgr a wtedy módl sie aby 90 nie pękło, na razie cały świat jedzie na kroplówce a bezrobocie w stanach i tak rośnie jak ją odłączą będzie wielki bum , pomimo spodziewanej wielkiej inflacji ( ale jeszcze nie teraz) za niedługo może liczyć sie tylko gotówka
jak można w jednym zdaniu napisać, że spodziewana jest wielka inflacja i że za niedługo może sie liczyć tylko gotówka?