Jak pęknie 90 to bedzie piękna okazja zeby (do)kupowac. Spółka bedzie rosła, poprawiała wyniki regularnie (pytanie tylko w jakim tempie) wiec jakiekolwiek spadki kursu zwiększa tylko atrakcyjność na ew zainwestowanie gotówki. Zgadzam sie ze warto miec/zwiększyć pozycje gotówki w najblizszym czasie, ale ja np akumuluje cash nie sprzedajac tego co mam w LVC. Ale kazdy musi zdecydować swoja strategie...