co do getinów mam podobne zdanie i nie tylko nie tykam tego ale miałem troche open finanse z tej stajni i oddałem z niezbyt wielkim zarobkiem, z banków mam tylko troche Handlowego i nie inwestuje w banki bo się na nich nie znam, podobno tani jest BOŚ