tak jest chyba lepiej bo dlużej można się utrzymać u koryta i brać naprawdę wysokie wynagrodzenia które się samemu sobie ustala, agonia bedzie jeszcze trwała 2-3 lata i będzie można prawie wszystko sprzedać a poza tym dojdzie jeszcze okres likwidacji spółki ...