Przed tą spółką czy przed całą giełdą??
Czy tylko ja mam wrażenie,że uparliście się na Groclinie?
Marny to przewodnik, sentyment.Zwodzi i zawodzi na manowce.
Tak czy siak,nie bać się.
Kto został ten już przeszedł "chrzest".Kto został,jak nie stalowe ....berety?!! ))))
Ci nie odpuszczą, giełda to ich drugi dom (a czasem pierwszy,mam wrażenie)
Leszcze(czyli naiwni) już wyzerowani.