NO CÓŻ ja wyszedłem w okolicy 3 zł i wcale tego nie żałuje, żałuje tylko że dałem się Niemcom zrobić w ciu-a ,, mógłbym teraz odkupić znacznie taniej ,ale mam lepsze spółki i wierze że na nich bedę mógł odrobić choć część strat. Gcn na pewno nie urośnie tak szybko bo tutaj nie widzę podztaw, będę tą spółkę dalej obserwował i może jak wyniki się poprawią zainwestuje tutaj troche kasy w czerwcu - wtedy kurs bedzie jeszcze niżej..