w pojazdach elektrycznych czy dronach do których należy przyszłość też będą potrzebne siedzenia i poszycia ale od wielu lat groc się zwija a nie rozwija a prezes co roku inne bajki dla naiwnych wymyśla, masz racje nie ważne czym spółka handluje ważne aby miała wyniki i duże zyski a tu jest wyprzedaż majątku i duże straty mimo dochodów z wyprzedaży, baju baju będę w raju prezesie wydoiłeś ile mogłeś a teraz agonia... poza tym czemu prezes nie kupił choćby 1 akcji skoro w ub roku mówił że akcje tanie, w innych spółkach prezesi którzy w nie wierzą skupują akcje a tu co... ??? ,,myśleć i nie bawić się zapałkami bo paslce poparzycie,, teraz też jest chyba drogo bo kurs tylko spada i mam wrażenie że prezesowi to na rękę.