Zastanawia mnie skoro tu raki skowyt na bankruta po co te wszystkie wysiłki i sprzedaż aktywów celem spłaty zobowiązań. Przecież można było inaczej wyprowadzić majątek z firmy i ogłosicie upadłość. Generalnie albo wiedzą se restrukturyzacja wydanoeoce albo to gra pod nowego Inwestowa który ma kilkanaście baniek wchodzi na swigo80 w spółkę oddłużoną i z zarabiającym segmentem działaności.