Zgadza się,brak słów.
Lepiej zarabiać na open finance czy ELB?
Wypowiadają się tu sami mędrcy,a ciemnogród to łyka jak młode pelikany..
Ile się dało nabrać na czarowanie na wątku?
A ilu jeszcze nabierze?
Kupuje ktoś byle g... i zachwala a jak już sprzedał,to pisze jakie to g....
Jak wam tak źle to wracać na dobre perspektywistyczne spółki.
O ile je znajdziecie...Dobre spółki są przewartościowane,cienkie spółki,czyli 90%rynku, znalazły sobie sposób na przetrwanie, debiut na giełdzie...))))
Powtarzam,dla mnie groc może nawet handlować marchewką,byle był zysk.
Co do branży,to nie widzę przyszłości...((((
Bo przyszłość to auta elektryczne(nie dla wszystkich) i zrównoważony rozwój,czyli ekologiczne bajki...
Podatki od emisji CO2i inne wymysły,a ściślej oszustwa.Człowiek wolnym być nie może?