Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
Hej Stella, jezeli faktycznie USDJPY da jako pierwszy wysyla czytelne sygnaly to ja widze od okolic 108.60 powrot do wzrostow, tak mi sie przynajmniej wydaje.
Czyli co, to by dawalo w przyblizeniu poziom 1.1310 na Edku hm?