Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
spok narazie jest ok
pamietaj gdyby w dol psychol 1,12 i 1,1145 tu bardzo mocne wsparcie tu musi byc mocna obrona