Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
kiepskie dane o produkcji przem. i wykorzystaniu mocy prod
ciekawe jak bedzie o 16 - to w sumie wazne, choc nie twarde dane