Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
na wekend robota na eur/dol glupiego bo miast ske gasic to teraz wisze i chyba bede na weekend z tym chyba ze zmusza mnie dolozyc druga z 1,1291 trzymam jeszcze