To sa solidne wsparcia w rzeczy samej, z pewnoscia juz teraz na 1,12 i na 1,115 byki sie ustawiaja... Tylko ja bym nie ryzykowal... Sporo osob wierzy w dalsze wzrosty i slusznie. Wielu traderow juz widzi 1,17 liczac ze obecna korekta skonczy sie szybko ale impet spadkow moze ich pozbawic zludzen... Moim zdaniem, dopiero na 1.108 bedzie mocne odbicie w gore na ok. 200 pips, oczywiscie moge sie mylic...
Taki scenariusz nawet ze wzgledow psychologicznych bylby ciekawa zagrywka grubasow. Dlatego jak w morde szczelil beda okolice 1.09, poprostu jak wszyscy przestana myslec o 1,17 zacznie sie powolne wdrapywanie na obecne szczyty.
Pozdr BAX
JB