Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
takie teksty mnie nie denerwuja, raczej wywoluja usmiech
nie powiem, bo nie szukam, gdybym szukala to probowalabym sie "przypodobac" kazdemu facetowi - a nuz ktorys sie "zlapie" ?
ale dla Johnnego jestem pelna uznania - nalezy Mu sie :)