Forum Forex +Dodaj wątek
no ladnie tancza teraz jesli nie wyjda nad 1,13 to JB JESTES SWIETNY
bo w sumie dzieki tobie wytrzymalem z skami i teraz poskracalem te z nizej 1,1305 i mam 2 ski Z WYZEJ 1,131