Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
Czesc Johnny

dopiero niedawno siadlam do lapka
ja nadal wierze, ze Ska nie bedzie tak gleboka jak pisales, korekta zakonczy sie na ok 1.12 jak pisalam wczesniej, a moze dolek juz byl ? chociaz mi pasowal dolek dokladnie na 1.121-1.122, tak jakby jeszcze troszke brakowalo
moze sie przelicze, ale Lke wzielam jednak na razie, zgodnie ze swoimi kreskami, nawiasem mowiac pasujacymi do tego co pisal wczesniej Yuan
mysle ze pojdziemy teraz wyzej niz przewidujesz, potem bedzie zjazd, ale 1.12 powinno wytrzymac i dalej juz w gore

zwykle Ty miales racje, gdy mielismy odmienne zdanie, jestes swietnym analitykiem, 
gdybym dowiedziala sie ze pracujesz na codzien np. w asset management to wcale nie bylabym zaskoczona - to nie jest absolutnie z mojej strony podpuszczanie Cie zebys sie do tego odnosil i pisal czy tak jest czy nie, bo to nie jest moja sprawa czy pracujesz gdzies a jesli tak to w jakiej branzy - chodzi mi o to jak oceniam Twoje umiejetnosci - dla mnie sa b. wysokie i wygladaja profesjonalnie :)

pozdro
Stella